HP 3PAR StoreServ 7200c Storage Kurulumu Bölüm 2

Merhaba

Daha önceki yazımızda HP 3PAR StoreServ 7200c Storage Kurulumu anlatmıştık. Bu yazımızda HP 3PAR Management Console yazılımının kurulumunu yapacağız. HP 3PAR Management Console yazılımı HP 3PAR StoreServ 7200c yönetimi ve sonraki yapılandırmalar için kullanacağımız ve kurulumu son derece kolay bir yazılımdır.

NOT : Bu yazılım HP tarafindan sadece bu cihazın kuruluma yetkili kişilere verilmektedir. Son kullanıcı tarafından indirilmesi mümkün değildir. Ona nedenle herhangi bir link paylaşamıyorum.

Introduction ekranında HP 3PAR Management Console yazılımı ile ilgili bilgileri görüyoruz. Next diyerek devam ediyoruz.

Choose Install Folder ekranında HP 3PAR Management Console yazılımının hangi dizine kurulacağını görüyoruz. Biz default gelen ayarlarda herhangi bir değişiklik yapmadan Next diyerek devam ediyoruz.

Pre-Installation summary ekranında HP 3PAR Management Console yazılımının kurulumu için yapılandırma bilgisini görüyoruz. HP 3PAR Management Console yazılımının kurulması için Install diyoruz.

Installating ekranında HP 3PAR Management Console yazılımının kurulumuna başlandığını görüyoruz.

Install Complete ekranında HP 3PAR Management Console yazılımının kurulumun tamamlandı görüyoruz. Done diyerek kurulumu bitiriyoruz.

HP 3PAR Management Console çalıştırıyoruz, Connect tıklıyoruz ve daha önce yapılandırma sırasında vermiş olduğumuz IP Address ( IP Adres ) ya da Name ( İsim ) IP Address or Name bölümüne yazıyoruz. User Name ( Kullanıcı Adı ) ve Password ( Parola ) bölümlerine default Username : 3paradm ve Password : 3pardata ve OK diyerek Connect ( Bağlantı ) sağlıyoruz.

HP 3PAR Management Console yazılımı ve kurulumunu yaptığımız HP 3PAR StoreServ 7200c karşımıza geldiğini görüyoruz.

Başka bir yazımızda görüşmek dileğiyle…

 

 

Back To Top