StorSimple 8000 Serisi

Merhaba

Kurumsal depolama müşterilerinin karşılaştığı en büyük problemlerden biri, devasa veri büyümesi ve buna yetişmek için gereken depolama yönetimi işidir. StorSimple 8000 serisi hibrit depolama dizileri veri büyümesini yönetmede ve sonu gelmeyen depolama satın alımını durdurmada uzmanlaşmıştır. StorSimple 8000 Serisi’nin bazı temel özellikleri şunlardır:

  • Performans ve Ölçülebilirlik – Şirket içinde daha büyük SDD ve HDD kapasitesi olan oldukça ölçülebilir hibrit bulut depolama
  • Veri Hareketliliği – StorSimple Virtual Appliance aracılığıyla Microsoft Azure üzerindeki kurumsal verilere erişim
  • Konsolide Edilmiş Yönetim – Coğrafi olarak ayrılmış fiziksel dizileri ve sanal gereçleri, veri koruma ilkelerini ve veri hareketliliğini yönetmeye yarayan Azure portalı

StorSimple 5000/7000 Serisi

StorSimple, popüler, sektöre liderlik eden hibrit bulut depolama gereçleri olan StorSimple 5000/7000 serisini sunmaya devam ediyor. Müşteriler 8000 serisindeki aynı veri büyüme yönetimi ve bulutun ekonomik avantajlarını daha küçük bir kapasite yapılandırmasıyla alır, ancak 5000/7000 serisi Microsoft Azure StorSimple Manager ve Microsoft Azure StorSimple Virtual Appliance’ı desteklemez.

StorSimple_MScomGraphic_590x590_A

Ücretsiz e-kitap

Marc Farley tarafından yazılan “Rethinking Enterprise Storage: A Hybrid Cloud Model”, hibrit bulut modeli sayesinde birden fazla depolama sorununu düşük maliyetlerle nasıl çözebileceğinizi gösterir.
E-kitabı indirin

StorSimple 8000 Serisi Anlatımı

Microsoft hibrit bulut depolama çözümüne genel bakış

http://youtu.be/4MhJT5xrvQw

Back To Top