Hakkımda


Baki ÇUBUK 1985 K.D.Z Ereğli doğumludur.
1998 yılında başlayan Bilgisayar ile tanışma macerası. 2003 yılında profesyonel olarak çalışmaya başlamıştır. 13 yılı aşkın bir süredir Bilişim sektörü içerisinde farklı rollerde görev almiştir. Bilişim sektörüne K.D.Z Ereğli de faaliyet göstermiş olan Ebil Bilgisayar bünyesinde 2003 – 2007 yılları arasında Teknik Destek Uzmanı olarak görev yapmıştır. Ebil Bilgisayar bünyesinde kurulan AVASOFT Yazılım ve Danışmanlık firmasindan çelik sektörü için üretilen Avasoft yazilimi Logo Tiger ve ETA Muhasebe yazılımlarına 2005 – 2007 yılları arasında Yazılım Destek Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2007 yilinda askerlik vazifesi nedeniyle bu firmalardaki görevlerinden ayrılmıştır. Askerlik görevini tamamladiktan sonra 2008 – 2009 yılları arasında Bilge Adam Bilişim Grubu‘nda Sistem ve Network Uzmanlığı eğitimi alarak eğitimini Üstün Başarı ile tamamlamıştır. İstanbul’da faaliyet gösteren InterComp Bilgisayar bünyesinde 2009 – 2011 yılları arasında Sistem Destek Uzmanı olarak görev yapmıştır. Bu firmadaki görevinden Eylül 2011 yilinda ayrilarak 2011 – 2014 yılları arasında Dorak Turizm ve Gayrimenkul Yatırımları Holding A.Ş bünyesinde Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yapmiştir. Bu firmadaki görevinden Eylül 2014 yilinda ayrilmıştır. Akgün Şirketler Grubu Bünyesinde Eylül 2014 – Aralik 2014 arasinda Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yapmiştir. Bu firmadaki görevinden Aralik 2014 ayrilarak tekrar Dorak Turizm ve Gayrimenkul Yatırımları Holding A.Ş bünyesinde Bilgi İşlem Direktörü olarak halen görev yapmaktadir. Ayrica CIO Grup üyeliği. Hotels CIO Grup kurucu üyeliği ve Mshowto bünyesinde yazar olarak görev almaktadir.

Günümüz koşullarında gerektirdiği gibi bende kendimi FacebookTwitter, Instagram ve Linkedin gibi sosyal paylaşim sitelerinde kendimi buldum ve sizlerde bu sosyal paylaşım siteleri yardımıyla bana rahatlikla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ben@bakicubuk.com mail adreslerinden bana mektup yazabilirsiniz 🙂

Bilişim sektöründe engin tecrübelerinden yararlanarak bu güne gelmemi sağlayan Sevgili Müdürüm Muhammed ÇÖMETEN’e ve Bilge Adam’da aldığım Eğitim ve bu sitenin yapım aşamasında verdiği destek için Ertan GÜLEN‘e teşekkür’ü borç bilirim…