Veritas’tan Copy Data Management Çözümü : Velocity

Veritas, yaklaşık 20 yıldır müşterilerine bilgilerinin en karmaşık durumlarda bile güvenle kontrol etmelerini sağlayan, Küresel Fortune 500 şirketlerinin %86 sı dahil olmak üzere tüm büyüklükteki kuruluşlara hizmet veren, 58 ülkede 78.000 çalışanıyla Cisco, Fujitsu Netapp, Amazon, IBM, Microsoft, Openstack, Symantec ve daha birçok teknoloji lideri kuruluşla işortaklığı yapan, Gartner Magic Quadrant’ta konusunda lider olan, 2.5 Milyar$’ı aşan değeriyle büyük bir şirkettir.

Veritas’ın Kopya Veri Yönetimi çözümü olan Velocity, veri tabanlarının kopyalarını, kısıtlama olmadan, self-service portal aracılığıyla, hızlıca üretime almak için tasarlanmış bir kopya veri yonetim aracıdır. Velocity sanal veritabanı kopyalarını günler degil, dakikalar içinde erişime sunar. Velocity, özellikle günde onlarca kopyaya ihtiyacı olan uygulama geliştirme bölümleri icin biçilmiş kaftandır. Uygulama sürümlerini hızlandırır. Direkt Oracle ile entegre olabileceği gibi, NetBackup ile entegre olarak, NetBackup tarafından alınmıs Oracle yedeklerini üzerine alabilir.

Velocity, NetBackup müsterilerine ve 30 Haziran tarihine kadar Netbackup sahibi olacak müşterilere, 1 yıl ücretsiz olarak kullanım hakkı vermektedir..

Çok kısa bir zaman sonra da MS SQL platformunda da hizmetinizde olacaktır.

Detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Back To Top