Broadcom VMware Satın Alımını Tamamladı

Merhaba

Mayıs 2022’de duyurulduğunda küresel çapta en sektörün en büyüklerden biri olan Broadcom VMware satın alma anlaşması. Broadcom Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Hock Tan bugün yayınladığı mesajda ” Broadcom VMware Satın Alımını Tamamladı ” başlıktı yazıda tamamladığını duyurdu.

Değerli müşterimize,

Broadcom’un VMware’i satın alma işlemini tamamlayarak dünyanın lider altyapı teknolojisi şirketini kurma stratejimizde önemli bir adım attığını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bugünden itibaren VMware, VMware by Broadcom olarak faaliyet gösterecek. Birleşmemiz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizde okuyabilirsiniz.

Bu sadece Broadcom ve VMware için değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz için de heyecan verici bir dönüm noktasıdır. Broadcom ve VMware, müşteri başarısına ortak bir odaklanma ile, en karmaşık BT altyapı zorluklarını ele almak için onlara daha fazla seçenek ve esneklik sunarak küresel işletmelerin özel, hibrit ve çoklu bulut ortamlarını benimsemelerine yardımcı olacaktır. Amacımız, BT ortamınızı basitleştirmenize ve daha esnek ve güvenli hale getirmenize yardımcı olmaktır.

Müşterilerimizin, güçlü inovasyon geçmişi ve teknoloji liderliği nedeniyle VMware’e değer verdiğinin farkındayız. Broadcom’un da gurur verici bir inovasyon mirası var ve tüm müşteriler için değeri hem korumak hem de artırmak için bu birleşik güçleri geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Bugünkü duyuru ile heyecan verici yeni bir döneme başlıyoruz. Devam eden desteğiniz ve ortaklığınız için teşekkür ederiz. Sorularınız için lütfen her zamanki irtibat kişinize ulaşın.

Bir yanıt yazın

Back To Top