Office 2010 Service Pack 2 Yayınlandı

Merhaba

Microsoft Office ailesinin önemli ürünleri olan Microsoft Office 2010 ve Microsoft SharePoint 2010 ikinci seri servis paketleri olan Service Pack 2 ( SP2 ) yayınlandı.

Microsoft Office 2010 ve Microsoft SharePoint 2010 yayinlanan Service Pack ( SP2 ) ile birlikte pek çok güvenlik,iyileştirilme ve özellik güncellemeleri ile ilgili ayrintili bilgiyi aşağıda yazilimin devaminda paylaşıyor olacağım.

Microsoft Office 2010 Service Pack 2 ve Microsoft SharePoint 2010 Service Pack 2 paketlerini aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Office 2010 Service Pack 2 32 Bit sürümü

Office 2010 Services Pack 2 64 Bit sürümü

Sharepoint 2010 Service Pack 2 64 Bit sürümü

Microsoft Office 2010 ve Microsoft SharePoint 2010 yayinlanan Service Pack ( SP2 ) ile birlikte pek çok güvenlik,iyileştirilme ve bir takım sorunlara da çözümler içermektedir.

Microsoft Office 2010 için gelen detaylar ve güncellemeler ile ilgili bilgileri aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

EXCEL

  • Genel kararlılığı, performansı ve diğer Excel versiyonları ile uyumluluğu arttıracak bir takım geliştirmeler.
  • Büyük boyutlu Excel dosyalarındaki performans sorunlarında, stil ve mükerrer kayıtların dosyalar arası kopyalamasında ortaya çıkan sorunların çözümü ile ilgili geliştirmeler.
  • Veri doğrulama özelliği içinde virgül kullanımında ortaya çıkan bir sorunun çözümü.
  • Excel 2013 de bir tabloya bağlı uygulamanın dosyanın kaydı esnasındaki sorununun çözülmesi.

OUTLOOK

  • Çok uzun boyutlu e-maillerde ortaya çıkan bazı sorunların ve e-mail göndermeden önce imla denetimi yapıldığında ortaya çıkan sorunun çözülmesi

POWERPOINT

  • Sunum içinde video sıkıştırıldıktan ya da optimizasyondan geçtikten sonra videonun kalitesini arttıracak bir takım geliştirmeler.
  • Birden fazla kişinin aynı anda aynı sunumda çalıştığında ortaya çıkan sorunların çözülmesi.
  • Silverlight 3 ya da 4 kurulu Machintosh bilgisayarlarda Mozilla üzerinde PowerPoint Web App ile açılan sunumun yol açtığı kilitlenme sorununun çözümü.

WORD

  • Yer imleri, alanlar, değişiklikleri izleme, şablonlar, nesneler, tablolar, otomatik düzeltme seçenekleri ve e-mail adresleri ile ilgili sorunların çözümleri. Bunun yanında Microsoft Office 365 ve SharePoint Server 2013 e blog yazısı girerken ortaya çıkan uyum sorunlarının çözümleri.

Bir yanıt yazın

Back To Top